ISOTRAP S

3, 4 veya 5 hadveli trapez – sandviç kaplı çatılarda dikey veya yatay yerleşimde kullanılan ©ISOTRAP S montaj rayları, çatı kaplamasının hadve tepesinden çapak oluşturmayan contalı, ucu sertleştirilmiş paslanmaz sivri uçlu vidalar ile uygulanır

Üç farklı boy ve iki farklı yükseklik seçeneği ile ekonomik bir çözüm olmasının yanı sıra uzun ömürlü ve 12 Yıl garantilidir.

Her ray üzerinde önden delinmiş 20 adet delik sayesinde montajı oldukça kolay olan ©ISOTRAP S montaj sistemi EUROCODE standartlarında belirtilen kar, rüzgar ve deprem yükleri baz alınarak tasarlanmış ve üretilmektekdir.

Alüminyum parça profillerin altına yapıştırılan EPDM kauçuk bantlar sayesinde, profil ve çatı kaplaması arasına suyun sızması  önlenerek sızdırmazlık sağlanmaktır.

Yatay ve dikey yerleşimlerde esnek kurulum imkanı sağlamasının yanı sıra maliyet açısından optimum çözümlerimiz arasında yer alır.

Ön montajlı sevk edilen ©EasyClamp V.1 orta kelepçe  ©EasyClamp V.1 kenar kelepçe setleri ile uyumlu olup güneş panel montaj sürecinde %25’e kadar hızlı kurulum avantajı sağlamaktadır.

1 metrekare çatı alanına 0,8kg ilave yük getirmekte olup, en hafif montaj sistemlerimiz arasında yer almaktadır.

Teknik Veriler
Kullanım alanı: Trapez kaplı çatı, sandviç kaplı çatılar
Uyumlu güneş panel ebatları:

L: 1550- 2450mm / W: 950 – 1200mm / H: 35 – 45mm

Çatı kaplamasına sabitleme:  Contalı sivri uçlu vida
Kullanılan hammaddeler:
  • Raylar: AL 6063-T66 / Kelepçeler: AL 6005-T6
    Contalar : EPDM Kauçuk / Bağlantı elemanları : Paslanmaz A2-70 & Bimetal
Teknik özellikler:

Dikey ve yatay yerleşimde esnek kurulum imkanı sağlar.

Boy seçenekleri:  290 – 385 – 540 mm
Yükseklik seçenekleri:   60 – 85 mm
Cheklist
TR ENG DE
Datasheet
TR ENG DE

Teklif talebinde bulunun
© Copyright – 2013-2022, ISOTEC Enerji Ltd. Şti.. Tasarım görselleri, içerik, tüm ürün tasarımları ISOTEC’e ait olup hiç bir amaçla ISOTEC’in yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır.
error: