ISOTILE PRO

Tam boy ray olarak kullanılan ©ISOTILE PRO solar montaj sistemimiz yerel ve yabancı birçok kiremit ile uyumludur. Örneğin osmanlı tek oluklu, osmanlı çift oluklu, akdeniz kiremiti ve braas gibi markaların üretmiş oldukları kiremitler ile uygulanabilmektedir.

Dikey yerleşimde kullanılan ©ISOTILE PRO montaj kancaları mukavemetli paslanmaz çelik veya santrifüj galvaniz kaplı ST52 hammaddeden üretilmekte olup ©ISOBEAM rayları kullanılmaktadır.

Çatı yapısının aşıklarına veya kirişlerine sabitlenen ©ISOTILE PRO kiremit kancaları iki farklı versiyon ile sunulmaktadır. 

©ISOTILE PRO Standart kancamız kar yağışın az olduğu bölgelerde kullanılmakta olup ekonomik versiyonudur. 

©ISOTILE Pro kancamız ise kar yağışın yoğun olduğu bölgelerde tercih edilmektedir. ©ISOTILE Pro kancası üstten gelen yüklerde özel formu gereğince kiremite yük bindirmez, bu sayede kiremiti kırmaz. 

ISOBEAM rayları ile kullanılan ve dört farklı yükseklik seçeneyi ile farklı açıklıklar geçilmesi sağlanır, sıcak bölgelerde optimum hava sirkülasyonu oluşturur. Uzun ömürlü kiremit çatı montaj sistemimiz 12 Yıl ISOTEC garanti kapsamındadır.

©ISOTILE PRO montaj sistemleri EUROCODE standartlarında belirtilen kar, rüzgar ve deprem yükleri baz alınarak tasarlanmış ve üretilmektedir.

Ön montajlı sevk edilen ve montaj raylarına üstten takılabilen ©EasyClamp V.1.3 orta kelepçe  ©EasyClamp V.1.3 kenar kelepçe setleri tüm sistemlerimiz ile uyumlu olmakla birlikte güneş panel montaj sürecini %25’e kadar hızlandırmaktadır.

1 metrekare çatı alanına 2,4 – 3,5 kg ilave yük getirmekte olup, orta hafif montaj sistemlerimiz arasında yer almaktadır.

Teknik Veriler
Kullanım alanı: Kiremit tipi çatılar
Uyumlu güneş panel ebatları:

L: 1550- 2450mm / W: 950 – 1200mm / H: 35 – 45mm

Çatı aşıklarına sabitleme:  Beton, Çelik veya Ahşap vidaları ile 
Kullanılan hammaddeler:
  • Raylar: AL 6063-T66 / Kelepçeler: AL 6005-T6
    Kanca : Paslanmaz 304 veya SDG ST52 / Bağlantı elemanları : Paslanmaz A2-70 & Bimetal
Teknik özellikler:

Dikey yerleşim önerilmektedir. Yatay yerleşim istenmesi durumunda çift kaft ray gerekebilir.

Boy seçenekleri:  1050 – 6050 mm
Yükseklik seçenekleri:  30 – 45-  60 – 85mm

Teklif talebinde bulunun
© Copyright – 2013-2022, ISOTEC Enerji Ltd. Şti.. Tasarım görselleri, içerik, tüm ürün tasarımları ISOTEC’e ait olup hiç bir amaçla ISOTEC’in yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır.
error: