ISOTRAP XL

Tam boy ray olarak kullanılan ©ISOTRAP XL solar montaj sistemi 3, 4 ve 5 hadveli trapez ve sandviç kaplı çatılarda uygulama kolaylığının yanı sıra çatınıza ilave mukavemet oluşturur.

Dikey veya yatay yerleşimde kullanılan ©ISOTRAP XL montaj rayları mukavemetli alüminyum 6063 T66 alaşımından üretilmekte olup ©XLA bağlantı aparatları ile çatı kaplamasının hadve tepesinden çapak oluşturmayan contalı, ucu sertleştirilmiş paslanmaz sivri uçlu vidalar ile uygulanmaktadır.

©XLA aparatların üzerinde önden delinmiş delikler sayesinde uygulama esnasında çapak oluşturulmaz, alt kısmında önden yapıştırılmış EPDM contalar sayesinde  suyun çatı kaplamasın altına sızmamasını sağlar.

Dört farklı yükseklik seçeneyi ile sıcak bölgelerde optimum ISOBEAM seçeneyi sunarak ekonomik bir çözüm olmasının yanı sıra uzun ömürlü ve 12 Yıl ISOTEC garanti kapsamındadır.

©ISOTRAP XL montaj sistemi EUROCODE standartlarında belirtilen kar, rüzgar ve deprem yükleri baz alınarak tasarlanmış ve üretilmektedir.

Ön montajlı sevk edilen ve montaj raylarına üstten takılabilen ©EasyClamp V.1.3 orta kelepçe  ©EasyClamp V.1.3 kenar kelepçe setleri tüm sistemlerimiz ile uyumlu olmakla birlikte güneş panel montaj sürecinde %25’e kadar hızlı kurulum avantajı sağlamaktadır. 

1 metrekare çatı alanına 1.4 – 2.4 kg ilave yük getirmekte olup, en hafif montaj sistemlerimiz arasında yer almaktadır.

Teknik Veriler
Kullanım alanı: Trapez kaplı çatı, sandviç kaplı çatılar
Uyumlu güneş panel ebatları:
L: 1640- 1960mm / W: 990 – 1010mm / H: 35 – 45mm
Çatı kaplamasına sabitleme:  Contalı sivri uçlu vida + XLA montaj aparataı
Kullanılan hammaddeler:
  • Raylar: AL 6063-T66 / Kelepçeler: AL 6005-T6
    Contalar : EPDM Kauçuk / Bağlantı elemanları : Paslanmaz A2-70 & Bimetal
Teknik özellikler:

Dikey ve yatay yerleşimde esnek kurulum imkanı sağlar.

Boy seçenekleri:  1050 – 6050 mm
Yükseklik seçenekleri:  30 – 45-  60 – 85mm
Cheklist
TRENGDE
Datasheet
TRENGDE

Teklif talebinde bulunun
error: