Kalitesi Kanıtlanmış ISOTEC Solar Montaj Sistemleri

Yenilenebilir enerji kaynaklarının yaygınlaşması ile önemi artan güneş paneli sistemleri, ortalama olarak 30 yıl kullanım ömrü sunduğu için uzun yıllar boyunca verimli bir enerji üretim kaynağı olarak kullanılıyor. Güneş paneli kurulumu konusunda ise doğru seçilen güneş enerjisi montaj sistemleri büyük önem arz ediyor. Solar panel montaj sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir üretici olan ISOTEC, kalitesi kanıtlanmış ürünleri ile güneş enerjisi sisteminden alınabilecek dayanımı maksimum seviyeye çıkarıyor. Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Hollanda, Ukrayna, Arnavutluk, Ermenistan, Gürcistan ve Pakistan gibi pek çok ülkedeki güneş enerjisi projelerinde özel tasarıma sahip patentli ürünleri tercih edilen ISOTEC, geniş ürün yelpazesiyle de dikkat çekiyor.

Her Çatı Tipi İçin Farklı Solar Montaj Çözümleri

Her zemin türü ve alan yapısı için özel çözümlere sahip olan ISOTEC güneş paneli montaj sistemleri, uzun ömürlü ve bakım gereksinimi olmayan malzemelerden üretilen ürünleriyle projelerinize kolay bir şekilde destek sağlıyor. ISOTEC’in geniş ürün grubu arasında düz çatı solar montaj sistemleri, sandviç çatı solar montaj sistemi ve kiremit çatı solar montaj sistemi gibi pek çok çözüm yer alıyor.

5 dereceden fazla eğimli çatılara uygulanan Isotrap serisi, son derece güvenli ve uzun ömürlü bir çözüm. Isotrap solar panel montaj sistemi, Türkiye’de sıkça tercih edilen trapez ve sandviç yapıdaki çatılara kolayca kurulabiliyor. Başka bir çözüm olan Isoflat solar montaj sistemi ise beton, çakıl, trapez, membran çatı gibi eğimi 5 dereceden daha az çatılarda kullanılan bir sistem. Düz çatılarda kullanılan Isoflat serisi de çatınızı herhangi bir şekilde delmeden, patentli güneş paneli montaj elemanları ile panel kurulumunu gerçekleştirmenizi sağlıyor. Zemin ve arazi gibi projeler için kullanılan Isoground serisi ise özellikle kar ve rüzgar gibi olumsuz hava şartlarına dayanıklı yapısı ile uzun kullanım ömrü sunuyor. Çelik çelik ve çelik alüminyum olarak tercih edilen ürünün modüler yapısı, kullanım alanı konusunda yeterli esnekliğe izin veriyor.

Uzun Kullanım Ömrü ve Maksimum Verimlilik Bir Arada

Güneş paneli sistemleri, yapılan yatırımın maddi karşılığını uzun vadede size geri kazandırıyor. ISOTEC üretimi olan güneş paneli çatı montaj aparatları, alüminyum ve paslanmaz malzemeden üretildiği için sistemin ekonomik ömrüne olumlu yönde katkı sağlıyor. Böylece güneş enerjisi sistemine yaptığınız yatırım daha uzun ömürlü oluyor.

ISOTEC ürünleri hakkında bilgi edinmek de oldukça kolay. Online katalog aracılığıyla geniş ürün grubunu inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun solar panel montaj aparatı konusunda aradığınız ürüne erişebilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgi edinmek için alanında yetkin ofisimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

ISOTEC’in özel çözümlerini tercih ederek güneş enerjisi yatırımınızı maksimum dayanım ve daha uzun ömürlü şekilde kurmak için hemen ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Eğimli Çatılar

ISOTRAP… Serileri

Eğimli çatılarda kullanabileceğiniz
zekice düşünülmüş sağlam çözümler

5°’den fazla eğimi olan çatılar için kolay uygulanabilir son derece güvenli ve ömürlük kullanıma sahip montaj sistemlerimiz ile tanışın.

 • Trapez Çatılar
 • Sandviç Çatılar
 • Onduline Çatılar
 • Kenet Çatılar
 • Kiremit Çatılar
 • Shingle Çatıla
Eğimli Çatı Sistemleri V1.2

Düz Çatılar

ISOFLAT SERİLERİ

Çatınızı delmeden uygulayabileceğiniz rüzgar
tünel testleri yapılmış ömürlük çözümler.

5°’den az eğimi olan çatılar için kolay uygulanabilir son derece güvenli ve ömürlük kullanıma sahip montaj sistemlerimiz ile tanışın.

 • Beton
 • Çakıl
 • Trapez
 • Sandviç
 • TPO Membran
 • PVC Membran
Düz Çatı Sistemleri V1.2

Zemin / Arazi

ISOGROUND SERİLERİ

Zemin üzerine uygulanabilir sabit açılı
solar taşıyıcı sistem.

Kar ve rüzgar yükünün yoğun olduğu bölgeler fark etmeksizin, kolay ve modüler yapısı sayesinde her türlü arazi ve zemin yapısında uygulanabilmektedir.

 • Çelik Çelik
 • Çelik Alüminyum
 • Beton Üstü
 • Beton İçi
 • Zemine Çakım
Zemin & Arazi Sistemleri V1.2

© Copyright – 2013-2022, ISOTEC Enerji Ltd. Şti.. Tasarım görselleri, içerik, tüm ürün tasarımları ISOTEC’e ait olup hiç bir amaçla ISOTEC’in yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır.
error: