ISOBEAM V

Tam boy ray olarak kullanılan ©ISOBEAM V solar montaj sistemi 4 ve 5 hadveli trapez ve sandviç kaplı çatılarda aşıklara veya kirişlere montaj yapılacak şekilde uygulanır.

Yatay yerleşimde kullanılan ©ISOBEAM V montaj sistemi mukavemetli alüminyum 6063 T66 alaşımından üretilmekte olup ©BAP bağlantı aparatları ile çatı kaplamasının hadve yönünden ve hadve tepesinden semerli paslanmaz saplama vidalar ile uygulanmaktadır.

©BAP aparatların iç kısmından 5cm ayar yapma imkanı ve makine lokmasının her alana girebileceği şekilde tasarlanmış olup, saplama + ©BAP + montaj rayı ile birlikte uygulayacağınız güneş enerjisi santralini çatı kaplamasından 16cm havaya kaldırılabilmektedir. Bu sayede çok daha iyi bir hava sirkülasyonu ve santral üretim süreçlerinde %5’e varan üretim avantajı oluşturulabilmektedir.

Dört farklı yükseklik seçeneyi ile ekonomik bir çözüm olmasının yanı sıra uzun ömürlü ve 12 Yıl ISOTEC garanti kapsamındadır.

©ISOBEAM montaj sistemleri EUROCODE standartlarında belirtilen kar, rüzgar ve deprem yükleri baz alınarak tasarlanmış ve üretilmektedir.

Ön montajlı sevk edilen ve montaj raylarına üstten takılabilen ©EasyClamp V.1.3 orta kelepçe  ©EasyClamp V.1.3 kenar kelepçe setleri tüm sistemlerimiz ile uyumlu olmakla birlikte güneş panel montaj sürecinde %25’e kadar hızlı kurulum avantajı sağlamaktadır. 

1 metrekare çatı alanına 1.4 – 2.4 kg ilave yük getirmekte olup, en hafif montaj sistemlerimiz arasında yer almaktadır.

Teknik Veriler
Kullanım alanı: Trapez kaplı çatı, sandviç kaplı çatılar
Uyumlu güneş panel ebatları:
L: 1640- 1960mm / W: 990 – 1010mm / H: 35 – 45mm
Çatı aşıklarına sabitleme:  Beton, Çelik veya Ahşap saplaması 
Kullanılan hammaddeler:
  • Raylar: AL 6063-T66 / Kelepçeler: AL 6005-T6
    Contalar : EPDM Kauçuk / Bağlantı elemanları : Paslanmaz A2-70 & Bimetal
Teknik özellikler:

Bu uygulama hadve aralığının maksimum 25cm olması durumunda ve yatay yerleşimde kullanılabilir.

Boy seçenekleri:  1050 – 6050 mm
Yükseklik seçenekleri:  30 – 45-  60 – 85mm
Cheklist
TRENGDE
Datasheet
TRENGDE

Teklif talebinde bulunun
error: