Kişisel Verilerinizin Korunması

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve ilgili iş ortaklarıyla paylaşılmasına izin veriyorum (1). Sizinle iletişim halinde kalarak bilgilendirme yapmaya devam etmek istiyoruz. 6563 sayılı elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkında kanun ve sair ilgili mevzuat çerçevesinde bilgilerinizin kullanıma yönelik onayınızı talep ediyoruz. Bilgilerimin ISOTEC Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. ile ISOTEC yetkili satıcı ve servisleri (bayi) ve iş ortakları tarafından iletişim için kullanımasını kabul ediyorum (2). Benimle iletişime geçebileceğiniz kanallar SMS, Telefon, E-Posta ve Postadır.

(1) ISOTEC Enerji San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından gizliliğinize saygı duyulmakta ve veri güvenliğinize önem verilmektedir. Bu kapsamda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuatlar dâhilinde amacına uygun şekilde, sizlere kampanyalarımız hakkında ya da ilginizi çeken sistemler hakkında bilgi verebilmek, iletişim kurabilmek amacıyla verileriniz işlenmekte ve talebiniz halinde silinmektedir. Onay vermemeniz halinde verileriniz kesinlikle işlenmeyecektir. Ayrıntılı bilgi için www.isotec.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

(2) ISOTEC Enerji San. Ve Tic. Ltd. Şti. ile bayileri ve yetkili servisleri, için geçerlidir. 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve sair ilgili mevzuat çerçevesinde, kayıtlı iletişim bilgilerime tanıtıcı ve açıklayıcı nitelikte bilgi ve ilanlar gönderilmesini; hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin gönderilmesini onaylıyorum. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. ISOTEC Enerji kalite standartlarına uygun olarak size ürün ve hizmetlerimizin sunulması için kişisel bilgileriniz bağlı bulunduğumuz yurtdışında yerleşik ISOTEC Solar GmbH grup şirketine, iş ortaklarına ve bağlı kuruluşlara aktarılabilecektir. Bilgilerinizin değerlendirilmesini ve kullanılmasını istemiyorsanız yasal nedenlerden dolayı size ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermemiz mümkün olmayacaktır. Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde ISOTEC Enerji San. Ve Tic. Ltd. Şti. ile iletişeme geçmeniz yeterlidir.

(3) Görüşmelerimizin kayıt altına alınması: ISOTEC Enerji personeli sizlerle iletişime geçmeleri durumunda görüşmeler kalite ve güvenlik standartlarımız gereğince kayıt altına alınmaktadır. Görüşmelerinizin kayıt altına alınmasını istemiyorsanız, görüşmenin başında personelimize bu bilgiyi aktarmanız gerekmektedir.

© Copyright – 2013-2022, ISOTEC Enerji Ltd. Şti.. Tasarım görselleri, içerik, tüm ürün tasarımları ISOTEC’e ait olup hiç bir amaçla ISOTEC’in yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır.
error: