Hakkımızda

ISOTEC Solar Montaj Sistemleri, son teknoloji mühendislik ve ürün tedariği ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Mühendis kadromuz, optimum ürün geliştirme konusundaki uzmanlıklarıyla birlikte, Avrupa ve Orta Doğu’da Güneş Enerjisi Montaj Sistemlerinin tasarımı ve uygulamasında 10 yıldan fazla deneyime ve GigaWatt seviyelerinde referansa sahiptir.

ISOTEC Kalite standartları (ISO) ve teknik ve teknolojik gelişmeler (TEC) ile yakından ilgilidir. Kalite ve sürekli teknoloji geliştirmeyi temel prensipler olarak kabul ediyoruz. Tasarladığımız ürünlerin ekonomik olmasının yanı sıra uygulama kolaylığı ve yüksek mukavemet özelliklerine sahip olmasını hedefliyoruz.

Müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet sunma amacıyla özel bir ERP sistemi geliştirdik ve bu sayede müşterilerimize anlık bilgi akışı sağlayabiliyoruz. Ayrıca, Online Hesaplama Modülü ve çeşitli online modüllerle dijitalleşme sürecine aktif olarak katılıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üstte tutan firmamız, verdiği sözleri her zaman yerine getirmeyi ve “yapabildiğin kadar iş al, aldığın işi zamanından önce teslim et” ilkesini çalışma prensibi olarak benimsemektedir.

Doğru Kalite/Fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayan firmamız, kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile güneş enerjisi arazi ve çatı sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olma yolunda ilerlemektedir.

İstanbul merkezli firmamız, tüm yurtiçi ve yurtdışı projelerinize hizmet vermekten onur duyar.

Erkan ÖZTÜRK

CEO/CTO & Founder

Zahide AKBEYİK

CFO & Founder

Ürünlerimizi geliştirirken en ince ayrıntısını düşünerek mükemmelliği GES yatırımlarınıza getirmeyi hedefledik

© Copyright – 2013-2022, ISOTEC Enerji Ltd. Şti.. Tasarım görselleri, içerik, tüm ürün tasarımları ISOTEC’e ait olup hiç bir amaçla ISOTEC’in yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır.
error: