• Hakkımızda

GES Yatırımlarınızda
950 MW Referansa sahip
Güçlü Partneriniz

ISOTEC Solar Montaj Sistemleri

Solar Montaj Sistemleri alanında 2005 yılından bugüne dek Türkiye ve Avrupa sahalarında tedarik, üretim, projelendirme ve kurulumunda yer alarak güneş enerjisi sektöründe öncülük çözümleri ile kendini ispatlamıştır.

ISOTEC Enerji mühendisleri tarafından geliştirilen sabit açılı arazi montaj sistemleri, tek eksen güneş takip sistemi ve çatı tipi montaj sistemleri ile müşterilerimize uygun fiyat politikası uygulamaktayız. Türkiye’nin her bölgesi için ayrı hesaplanan ISOGROUND, ISOTRACKER arazi montaj sistemleri veya ISOTRAP çatı tipi montaj sistemleri birçok yerli projede yerini almış ve almaktadır.

ISOTEC Enerji montaj sistemleri çözümleri yüzde yüz Türkiyede üretilmektedir.

Danışmanlık, mühendislik, TEDAŞ GES proje onayı için gerekli format da statik proje hesapları/raporları, arazi ve çatı keşifi, uygulama-projelerin hazırlanmasının yanı sıra kolon çakımı, mekanik montaj, güneş panel montajı, dc kablolama v.b. alanların hepsi ISOTEC Enerji şirketin’in hizmet kapsamındadır.

ISOTEC Enerji, Solar Montaj Sistemleri konusundaki uzmanlık ve geniş uygulama alanları ile sektörün önemli isimleri arasında yer almaktadır.

Ekibimiz

Erkan ÖZTÜRK

Erkan ÖZTÜRK

CEO
Zahide AKBEYİK

Zahide AKBEYİK

CFO
Yunus FİDAN

Yunus FİDAN

Teknik Müdür
Şeyma AYTAÇ

Şeyma AYTAÇ

Koordinatör
error: Maalesef bu fonksiyon size açık değil !