560 MW Uygulanmış Sabit Açılı SOLAR Montaj Sistemi

Türkiye ve Yurtdışı sahalarında kendini defalarca ıspatlamış ISOGROUND Solar Montaj Sistemi.

%100 Yerli Ürün Oranı

Avrupa kalite standartları altında üretimi yapılan ve büyük bir kısmı yerli üretimimizde olan Montaj Sistemlerimiz %100 Müşteri memnuniyetine dayalıdır.

Uzun Ömürlü

En az 25 Yıl dayanacak şekilde tasarlanmış,  tüm yorulma ve statik analizleri birinci kalite hammadde kullanarak yüksek dayanıma göre hesaplıyor müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Düşük Maliyet

Her proje bölgesine özel hesaplanan ISOGROUND arazi solar montaj sistemlerimizde uygun fiyat politikası uyguluyor, proje bazlı optimizasyon çalışmaları yapıyoruz.

Hızlı Kurulum

%100 kendi bünyemizde bulunan makine parkurumuz ve deneyimli ekibimize projelerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilir yatırımlarınıza hız kesmeden devam edebilirsiniz.

SABİT AÇILI SOLAR MONTAJ SİSTEMİ – ISOGROUND

Arazilerde Uygulanır

isoground

Çelik Alüminyum Montaj Sistemi

ISOGROUND SA Sigma Çift ayaklı sabit açılı Solar Montaj Sistemi Dünyanın birçok ülkesinde kendini defalarca ispatlamış esnek bir uygulama alanına sahiptir.

Aşıkların Alüminyum olması nedeni ile ray sistemi sayesinde doğu batı yönünde eğimi fazla olması durumuna dahi montajı kolaylıka yapılmaktadır.

Deprem Bölgeleri, Rüzgar Bölgeleri veya Kar Bölgeleri fark etmeksizin, Zemine Ramming veya Beton üstü kurulumlarda sorunsuz hızlı ve kaliteli bileşen farkını göstermektedir.

ISOGROUND SA Sigma Montaj Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Çelik Çelik Montaj Sistemi

ISOGROUND SS CE Çift ayaklı sabit açılı Solar Montaj Sistemi Dünyanın birçok ülkesinde kendini defalarca ispatlamış her türlü arazi şartlarına uyumlu Sistemlerdir.

Aşıkların Çelik olması nedeni ile yoğun kar bölgelerinde kullanılmaktadır.

Deprem Bölgeleri, Rüzgar Bölgeleri veya Kar Bölgeleri fark etmeksizin, Zemine Ramming veya Beton üstü kurulumlarda sorunsuz hızlı ve kaliteli bileşen farkını göstermektedir.

ISOGROUND SS CE Montaj Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

isotec isoground çelik solar montaj sistemi

Proje Yönetimi, Üretim ve Normlar

ISOTEC ERP yazılımı %100 ISOTEC ENERJİ tarafından geliştirmiş, Solar Montaj Sistemlerinin sevkiyatından proje yönetimine kadar GES Tedarik ve Uygulama sürecini eksiksiz kapsamaktadır.
Milyonlarca üretimi yaptığımız, yaptırdığımız ürünlerin hangi aşamalarda olduğunu, kalite raporları, hangi ürünlerin hangi tarihlerde kimlere sevk edildiğini, kimler tarafından teslim alındığını saniyeler içinde tespit edebiliyor her türlü sorunu bertaraf edebiliyoruz.

Firmamızda yapılan işlemlerin tamamı ilk telefon görüşmesinden teklif hazırlamasına, sipariş onay sürecinden imalat sürecine kadar firmamızın hazırlamış olduğu ERP sistemi üzerinden yürütülmektedir. Proje yönetimindeki hata oranımız geliştirmiş olduğumuz ERP ve eğitimli kullanıcılar sayesinde sıfıra indirilmiş anlaşmasını yaptığımız projelerimiz zamanında önce teslim edilmektedir.

Çelik imalatında delme, kesme ve punş işlemlerinde DIN ISO 2768 – 1’e göre imal edilmektedir.

Galvaniz imalatı ürünün en kesitine göre Sıcak D.Galvaniz – Norm DIN EN ISO 1461 göre imal edilmektedir.

Bölgesel hava şartları nedeni ile önermiş olduğumuz ISOGROUND montaj sistemi Korozyon kategorisi C1, C2, veya C3’e göre DIN EN ISO 12944 – 2: 1998 ikinci kitap baz alınmaktadır

Kullanılan Çelik Saclarımız Sıçak Daldırma Galvanize Uyumludur

Alüminyum Üretim Toleranslarımız Otomotif Sektöründeki Toleranslar ile aynı hassasiyettedir.

Paketleme Sistemimiz ile hem Nakliye esnasında hem Sahanızda depolandıktan sonra sorun teşkil etmez.